TOPTAN İÇLİ KÖFTE SATIŞI

Toptan içli köfte

Toptan içli köfte satışı yapan firmamız kendi imalathanesinde üretmiş olduğu içli köfte çeşitlerini satışını gerçekleştirmektedir. Çeşitlerimiz restoran vb. işletmelerin menüleri için uygundur. Ürün çeşitlerimiz elde ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İçli köfte çeşitlerimiz %100 dana kıymasından yapılmaktadır. 

Çeşitlerimiz 90 gram cevizli kıymalı olarak yapılmaktadır. İstediğiniz doğrultusunda istediğiniz gramaj ve içerik de imalat yapabiliriz. Çeşitlerimiz Gaziantep usulü olarak bilinen ve yağda kızartılarak servis edilen içli köfte çeşididir. Dondurulmuş olarak gelen içli köfte, dondurucudan çıkarılıp oda sıcaklığında 20 dakika bekletilip bol yağda 4 ila 5 dakika pişirilip servis edilmektedir. Hızlı siparişleriniz de mikrodalga fırınların dondurucu açma özelliğinde 1 dakika bekletip kızartma işlemini yapabilirsiniz.

İçli köfte siparişleriniz ve numune talepleriniz için 0505 080 03 03 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Toptan içli köfte alımlarda çeşitli kampanyalarımız bulunmaktadır. İçli köfte çeşitlerimizi pişmiş olarak da sipariş edebilirsiniz.

Her ile toptan içli köfte satışımız mevcuttur. Otobüs firmaları ile dondurulmuş olarak mesafeye göre en geç yarım gün içerisinde ürünler elinizde olmaktadır.

Firmamızdan numune ve görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Çeşitlerimizi denemeden karar vermeyin.


UNUTMAYIN

Toptan içli köfte siparişlerinizi pişirilmiş olarak da sipariş edebilirsiniz !

İçli köfte çeşitlerimiz dana kıymasından yapılmaktadır ve içerisinde ceviz bulunmaktadır.

Siparişleriniz öncesinde numune talep edebilirsiniz.

Toptan mantı satışlarımız dondurulmuş olarak 5 er kiloluk paketler halende yapılmaktadır.

 

 

SAYFALAR